Loading...

Rreth Nesh

NOVA është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale për aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra dhe operon ne treg që nga viti 2008. Aftësia jonë për të kuptuar dhe plotësuar nevojat e biznesit të klientëve tanë na ben ne lider në rajonin e Ballkanit.

Për të bërë realitet projekte arredimi unike, NOVA ofron një gamë të gjerë produktesh për arredimin e bizneseve tuaja. Në showroom-et NOVA gjenden tavolina, karrige, kolltuqe, stola dhe ndriçuesa për ambiente të brendshme dhe të jashtme, të të gjitha llojeve dhe dizenjove per t’u dhënë mundësinë bizneseve të shërbimeve të arrijnë maksimumin e asaj që mund të synohet.

VIZIONI KOMPANISE
Në NOVA, ne jemi krenarë që jemi në gjendje të lehtësojmë barrën e partnerëve tanë të mundësuar nga dizajni ynë më i fundit dhe kapaciteti për proceset e shpërndarjes në shkallë të gjerë.
Është privilegji ynë të ndërtojmë partneritete të forta me arkitektët, dizajnerat, e klientet përmes dialogut të vazhdueshëm për të kuptuar dhe plotësuar nevojat e tyre.

ÇFARE OFROJME NE?
Ne krenohemi me talentet tona për transformimin e funksionalitetit në bukuri, nga produktet standarde në mobilje të bëra me porosi.
Ne mund të eksperimentojmë, ndryshojmë dhe përtërijmë sepse e dimë se kush jemi dhe çfarë përfaqëson kjo markë për ata që e zgjedhin atë: Një garanci për cilësinë dhe kreativitetin me një çmim të arritshëm, dizajn që është bashkëkohor, fleksibel dhe inteligjent.

Përkushtimi ynë për inovacion dhe cilësi të lartë ka sjellë një gamë të gjerë produktesh. Në të vërtetë, dizajnerat tanë dhe ekipi i shitjeve janë ekspertë në inovacione, duke ofruar njohuri për atë që është e mundur në aspektin e përzgjedhjes, prodhimit, materialit dhe teknikave, duke ja bërë kështu më të lehtë klientit për të zgjedhur nga gama e gjërë e produkteve tona.

RRITJA JONE
Përveç tregut shqiptar, produktet e NOVA eksportohen në shumë vende, veçanërisht në rajonin e Ballkanit.
Ndërsa synojmë të kemi zyra rajonale që shërbejnë këto tregje të brendshme deri në vitin 2018, strategjia jonë e zgjerimit është shumë agresive. Ne kemi investuar në një qendër logjistike në Tiranë dhe dy salla me sipërfaqe të përgjithshme ekspozuese prej 5.800 m², në këtë mënyrë ne jemi në gjendje të kujdesemi për nevojat e klientit në mënyrën më efektive në kosto dhe me standardet më të larta të cilësisë.

PARTNERËT TANË
Partnerët tanë janë prodhues të vendosur mirë dhe janë zgjedhur me kujdes për të përmbushur pritjet e larta të klientëve tanë për cilësinë, shpërndarjen, çmimet dhe shërbimin.
Të gjithë partnerët tanë janë specialistë dhe lider të tregut në fushën e tyre. Ata janë zgjedhur me kujdes për t’iu përshtatur konceptit tonë. Për të qenë një nga partnerët tanë, ne kemi kërkesat që ata të jenë lider në teknologji, fleksibilitet dhe kosto.
ADRESA
NOVA Showroom 1:
Rruga e Kavajës, ish Parku i Autobuzave, Ndërtesa 126, Hyrja 1, Kodi Postar 1000, Tirana, Albania.
+355 68 203 0945

NOVA Showroom 2 + Zyrat Qendrore:
Autostrada Tiranë-Durrës, KM 12
+355 68 808 7272

NOVA Showroom 3:
Bulevardi “Bill Klinton” K-P, H-1, Nr.15, Prishtine, Kosove
049123952

ORARI
NOVA Showroom 1
E Hënë – E Shtunë 09:00 – 20:00.
E Dielë – 09:00 – 15:00

NOVA Showroom 2
E Hënë – E Shtunë 09:00 – 20:00.
E Dielë – 09:00 – 15:00

NOVA Showroom 3
E Hënë – E Premte 09:00 – 20:00.
E Shtune – 09:00 – 17:00
E Dielë – Mbyllur

Na ndiqni ne rrjetet sociale 

Facebook
Linkedin
Instagram